5 fakti filmidest, mida peate kindlasti teadma

5 fakti filmidest mida peate teadma

Isegi mõned ajaloo kõige tuntumad filmid üllatavad meid aeg-ajalt ja allpool olevas artiklis oleme kokku kogunud 5 pöörast fakti, millest Te ei suuda uskuda, et Te pole kunagi varem kuulnud. Saate teada, millises klassikalises õudusfilmis kasutati rekvisiitide asemel tegelikke surnukehi. Lisaks paljastame, milline auhinnatud film pidi maksma Mehhiko jõugule lunaraha pärast seda, kui nad röövisid meeskonnaliikme.

JoBeth Williams pidi Poltergeistis läbi ujuma tõeliste surnukehade basseini

Pidage meeles, et Poltergeisti kohutav stseen, kus JoBeth Williams peab luude ja kolju basseini ääres ujuma? Noh, nad ei olnud rekvisiidid – nad olid tegelikult surnukehad. Sünge! Ilmselt kasutati tõelisi inimjäänuseid, kuna need olid odavamad kui plastkarkassid – kes teadsid?! Kahjuks usuvad mõned filmi fännid, et režissööri otsus kasutada tõelisi surnukehasid viis Poltergeisti “needuse” kulisside taha …

Pärast filmi ilmumist on mõrvatud või surnud ära veidra arvu näitlejaid – Heather O’Rourke suri 12-aastaselt pärast südame seiskumist. Dominique Dunne kägistas endine poiss-sõber surnuks alles viis kuud pärast seda, kui film kinodesse jõudis. Ja lõpuks mõrvati Lou Perryman (teise nimega Pugsley) kirvega oma kodus 2009. aastal. Paljud fännid usuvad, et filmi tegelike surnukehade kasutamine tekitas kõigepealt needuse …

Buzz Lightyeari algne nimi oli Lunar Larry

“Lõpmatusse ja edasi!” 1995. aastal armusid lapsed ja vanemad kogu maailmas koheselt Buzz Lightyearisse, upsakasse superkangelasse, kes lihtsalt keeldus uskumast, et ta pole midagi muud kui laste mänguasi. Kuid kas teadsite, et alguses tegelast ei pidanud kunagi Buzziks kutsuma?!

Mänguasja algne nimi oli ‘Lunar Larry’. Pärast palju edasi-tagasi vestlus produtsentide vahel muudeti Larry nimi Buzz Lightyeariks, kus avaldatakse austust tõsielulisele astronaudile Buzz Aldrinile. Tore! Samuti pidi filmi algsetes visandites Buzz olema see hea tüüp, kes astub vastu kurja tõmbetrossist kauboile nimega Woody. Lõpuks otsustasid stsenaristid paari vahetada ja selle tulemusel sündis kõigi aegade üks suurimaid Pixari filme! Meie lapsepõlv poleks lihtsalt sama, kui Buzz Lightyear ringi lendaks! Meil on kindlasti hea meel, et nad Lunar Larry nime ei kasutanud …

Üks “Romeo ja Julia” filmis osalenud meeskonnaliige rööviti

Jah, sa lugesid seda õigesti. Ühes Shakespeare’i tragöödias osalenud meeskonnaliige rööviti jõugu liikmete poolt ja teda hoiti lunaraha eest. Juukse- ja meigi kunstnik Aldo Signoretti’t hoiti vangistuses Mehhiko kõrbe stseeni ajal ja see oli filmi direktori Baz Luhrmanni töö kaubelda tingimuste üle.

Üks filmi “The Exorcist” võtete liige osutus hiljem sarimõrvariks

Nagu poleks The Exorcist piisavalt jube, võiksite huvi tunda, kui filmi komplekti kallal töötas süüdimõistetud sarimõrvar. Paul Bateson mängib röntgenitehnikut stseenis, kus Reganil tehakse unearteri angiograafia protseduuri.

  Ta töötas New Yorgi ülikooli meditsiinikeskuses tehnikuna, kui eksortsistide produtsendid ilmusid sündmuskohal filmima ja palusid Batesonil kaamera ette ilmuda.

Kuus aastat pärast filmi ilmumist mõisteti Bateson filmikriitiku Addison Verrelli tapmises süüdi. Me säästame Teid õudsatest detailidest, kuid ta tunnistas 1970. aastatel pärast seda, kui ta tabati kaasvangidele kiitlemas surnukehade asukoha üle, kelleks osutusid olema geid.

“Lelulugu 2” kustutati peaaegu

upps Panustame, et kes seda tegi, higistas pärast seda, kui ta selle konkreetse vea tegi …

Ilmselt keegi sisestas “Lelulugu 2” loomisel kasutatud animatsioonis “kapten masinas” petturitest käskluse ja kustutas 90% filmist.

Oih! See on ühe Pixari töötaja jaoks halb tööpäev. Mental Floss kirjeldas olukorda: „Andmete taastamiseks tavalisest varukoopiast viidi kiiresti läbi plaan, mis tähendas, et ainult pool päeva tööst oleks kadunud. Kuid varusüsteem oli ebaõnnestunud.

Uskumatu, et Pixaril polnud oma serverites “Toy Story 2” failide koopiaid. ” Yikes! Mis siis edasi juhtus?

Õnneks polnud animafilmi jaoks kõik kadunud ja lõpuks õnnestus tootmisettevõttel tänu ühele organiseeritud töötajale leida filmimaterjali varukoopia. Õnneks oli ühel tehnilisel režissööril varukoopia, millega ta oli kodus töötanud ja peaaegu kõik kaotatud andmed taastati.