Meeskond

Inimesed, kes teevad  filmi, elavad erinevates linnades ja maades, aga nad leiavad kergesti ühise keele. Kõiki  neid ühendab filmi teema  ja soov saavutada hea kunstiline tulemus. Tutvuge:

Nadja Girich, režissöör

Nadja Girich, sündinud 21. juuli 1975 a. Tallinnas, on noor Eesti režissöör. Isa poolt on ta Setorahva järeltulija Värska külast. Ema on pärit nõukogude immigrantide perekonnast. Aastal 2002 Nadja on lõpetanud Concordia International University Estonia Bakalauruse kraadiga elektroonilise meedia erialal – Hagi Shein’i esimene TV ja filmieriala. Aastal 2016 on saanud Magistri kraadi kunstis Balti Filmi- ja Meediakoolis.

Film „Armastuse õppetunnid“ ehk  «Уроки любви» on tema debüüt suures kinos .

Kirill Begišev, operaator

Elab ja töötab Venemaal, Moskvas.

Lõpetas VGIK fotokooli ja omandas operaatori eriala Moskva Uue Kino koolis.

Operaator-lavastaja järgmistes filmides: TV-film “Uus elu” ehk  “Новая жизнь” (rež. S.Ivanov, Venemaa, 2016), täispikad mängufilmid “Raha” ehk “Деньги” (rež. S.Gorznov, Venemaa, 2013) ja “Krimi-isa” ehk “Криминальный папа” (rež. V.Ruzanov, Venemaa, 2013) jt.

Teine operaator mängufilmides: “Lind” (“Птица”, rež. K.Baskakova, Venemaa, 2016) ja “Vivaarium” ehk “Вивариум” (rež. P.Maikov, Venemaa, 2015).

Olga Mositśeva-Prot, stsenarist

Sündis Venemaal, elab Śveitsis.

Lõpetas VGIK-i  filmiteaduse fakulteedi ja samuti kinofakulteedi Lausanne´i ülikoolis: omandas magistrikraadi kinokunsti teoorias ja esteetikas.

Töötas stsenaariumide toimetajana  filmikompaniides „Profit“ ja „Jeralaś“, on kirjutanud stsenaariume mitmetele filmidele: Ettepanek  (reźissöör  А. Кusanova, Venemaa, 2009), Romani romaan (reźissöör А. Кusanova, Venemaa,2011), JE (DE)TESTE (reźissörid. R. Holweger, G.Lang,  Śveits, 2011).

Stsenarist ja produsent filmi „If I Was“ (2016, Šveits).

Tatiana Sonina, kunstnik

Sündinud Venemaal Peterburis, elab Eestis Narva linnas.

Õppis Peterburi Riikliku Pedagoogilise Ülikooli kunsti ja graafika teaduskonnas.

On olnud kunstnik kolmes raamatus; töötab lavakujundajana ja kostüümikunstnikuna Eesti, Peterburi ja Moskva teatrites; õpetab kujundava kunsti ja  kunstiajaloo valdkonnas.

On osalenud lavastajana ning kostüümikunstnikuna järgmistes filmides:  „“Dreamfish” (ehk. “Рыба-мечта”, 2015, Eesti-Venemaa) ja „Igitee” (Taska-film, 2015, Estonia/Kazahstan)

Aleksandr Žedeljov, helilooja

Aka FAERSHTEIN

Sündinud ja elab Eesti pealinnas Tallinnas.

Helilooja, muusik, arranžeerija, produtsent ning ansambli „Triophonix“ ja rühmituse “Audiokinetica”asutaja .

Lõpetanud G.Otsa nim. muusikakooli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia. Töötab Eestis, VeneTeatri muusikajuhina.

Ta on audiovisuaalse etenduse „Mehaaniline klaver“ autor ja juhendaja. See kuulus 2015.aasta PÖFFi eriprogrammi.

On kirjutanud muusikat järgmiste teatrite etendustele: Vene Teater, Teine Teater ehk Другой театр (Tallinn), Eesti Draamateatr, Poznani Poola teater (ehk Тeatr Polski w Poznani) jt.

On kirjutanud muusikat filmidele: “Calligraphia” (2016), „Andrei Tarkovski: aeg-uni“ ehk «Андрей Тарковский: время-сон» (2014) jt.

Muusikaline portfoolio Soundcloud 

Dmitry Natalevich, helirežissöör

Sündinud Valgevenemaal, elab Eestis Tallinnas.

Lõpetas Tallinna Balti filmi- ja meediakooli, kus sai magistrikraadi; samuti lõpetas Vilniuses Euroopa Humanitaarülikooli. On saanud enesetäiendust Londonis, Soomes, Leedus ja Eestis erinevate meistriklasside ja treeningute käigus.

On töötanud erineva raskusastmega projektides: TV-saated, reklaamivideod, dokumentaal-ja animafilmid, lühifilmid, TV-sarjad. Töötab koos erinevate režissööridega rahvusvahelistes projektides. On osalenud täispikkade filmide loomises: “Dreamfish” (“Рыба-мечта”, 2015, Eesti-Venemaa) ja “Merineitside kodu” ehk “Home For Mermaids” (rež.Yalkin Tuychiev, 2015, Eesti/Kazahstan)