EELNEVATE ELUDE

Reinkarnatsioon – sõna, mis on pärit ladina keelest ja mida kasutatakse kirjeldamaks inimhinge teistkordset tagasipöördumist vaimsest reaalsusest füüsilisse kehasse, mis ei koosne ainult lihast ja verest Peaaegu kõigis esoteerilistes doktriinides väidetakse, et reinkarnatsiooni eesmärk on – evolutsioon ja eelmise  elukogemuse edasi arendamine, aga uut kogemust on võimaliks saada ainult maises elus.

Tunnistades reinkarnatsiooni kontseptsiooni, avaneb teil võimalus oma elu täielikult ümber muuta. R.Webster

Film “Anna meri”

Tuhanded inimesed tulevad regressiooni seanssidele: jälgivad oma eelnenud elusid, surevad, tõusevad hingede maailma, kus nad saavad informatsiooni  elust elude vahepeal. Iga seanss – see on hirmudest vabanemine ja iseenda, oma kutsumuse paremini mõistmine.

Vastavalt reinkarnatsiooni teooriale me elame edasi  ka pärast seda, kui lõpeb praegune elu, sest me oleme läbinud ka eelnenud elud. Aga järelikult ravides eelnenud kehastuste traumasid, me sünnime uuesti  rõõmsate ja vabadena sellele planeedile. Või ka mõnele teisele ))

Sünd – pole algus, surm – pole lõpp. Chun-tsõ

FILMID  REINKARNATSIOONIST

Teema eelnenud elude kehastuste mõjust praegusele elule ja hingede ümbersünd – see on    kaasaegse „tunnetamatu“ kinokunsti  aktuaalne ja  „moodne“ teema, mida kajastavad kogu maailmas  paljud erinevate maade reźissöörid:

Birth (2004)

USA-Suurbritannia-Prantsusmaa-Saksamaa: Director: Jonathan Glazer

The Fountain (2006)

USA-Kanada: Director Darren Aronofsky

Joong-cheon (2006)

Lõuna-Korea: Director Dong-oh Jo

Caótica Ana (2007)

Hispaania: Director Julio Medem

Café de Flore (2011)

Kanada-Prantsusmaa: Director Jean-Marc Vallée

Cloud Atlas (2012)

USA-Saksamaa-Hong Kong-Singapur: Directors: Tom Tykwer, Lana Wachowski

The Scopia Effect (2014)

Suurbritannia. Director Christopher Butler

I Origins (2014)

USA: Director Mike Cahill